Najpopularniejszymi produktami firmy Contigo są kubki WestLoop, jest to termiczny kubek podróżny wyposażony w opatentowany system zamknięcia AUTOSEAL®, który zamyka się automatycznie pomiędzy kolejnymi łykami, gwarantujac 100% ochrony przed przeciekaniem i 100% ochrony przed rozlaniem płynu. Podwójne ścianki wykonane w technologii próżniowej mają świetne właściwości izotermiczne, jednocześnie zapobiegają skraplaniu się pary wodnej na kubku przy dużych różnicach temperatur. Dzięki temu Contigo West Loop utrzymuje temperaturę ciepłego napoju przez 4 godziny, natomiast zimnego nawet przez 12 godzin! Doskonale wyprofilowany, ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie i przenoszenie, natomiast podwójne ścianki wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej czynią go odpornym na uderzenia i trwałym. Średnica dna kubka pasuje do większości uchwytów samochodowych.

Seria Contigo Aria posiada dodatkowe zamknięcie uniemożliwiające przypadkowe naciśnięcie przycisku otwierające zawór.
Kubki Contigo Aria występują w trzech rozmiarach 300 ml, 470 ml i 600 ml.

jest to termiczny kubek podróżny wyposażony w opatentowany system zamknięcia AUTOSEAL®, który zamyka się automatycznie pomiędzy kolejnymi łykami, gwarantujac 100% ochrony przed przeciekaniem i 100% ochrony przed rozlaniem płynu. Podwójne ścianki wykonane z wytrzymałego tworzywa (bez użycia Polibutadien PBA) mają świetne właściwości izotermiczne, jednocześnie zapobiegają skraplaniu się pary wodnej na kubku przy dużych różnicach temperatur. Dzięki temu “Bella” utrzymuje temperaturę ciepłego napoju przez godzinę, natomiast zimnego nawet przez 4 godziny! Średnica dna kubka pasuje do większości uchwytów samochodowych.

Contigo – butelki termiczne:

Contigo Sheffield to jedyne jak na razie na świecie butelki wykonane ze stali nierdzewnej z systemem AutoSput™, które gwarantują 100% szczelności i daje się je obsługiwac jedną ręką. Podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej mają świetne właściwości izotermiczne, jednocześnie zapobiegają skraplaniu się pary wodnej na kubku przy dużych różnicach temperatur. Dzięki temu Sheffield utrzymuje temperaturę zimnego napoju nawet do 20 godziny! Butelka nie przenosi i nie utrzymuje zapachów płynów, jest łatwa do mycia nawet w zmywarce, oraz odporna na uderzenia i upuszczenia, itp. Posiada uchwyt ułatwia przypięcie butelki do plecaka, paska, lub torby.

Contigo Addison to jedyne jak na razie na świecie butelki z systemem AutoSput™, które gwarantują 100% szczelności i daje się je obsługiwac jedną ręką. Ścianki wykonane z przeźroczystego Tritan’u™ (copolyester) sprawiają, że butelka nie przenosi i nie utrzymuje zapachów płynów, jest łatwa do mycia nawet w zmywarce, oraz odporna na uderzenia i upuszczenia, itp. Posiada uchwyt ułatwia przypięcie butelki do plecaka, paska, lub torby.

Contigo Kids to Kubek termiczny zaprojektowany specjalnie dla dzieci (lub osób o małych dłoniach), z myślą o nich zastosowano ciekawe wzornictwo, oraz żywe kolory. Duży przycisk, oraz doskonale wyprofilowany, ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie, przenoszenie i picie, natomiast podwójne ścianki wykonane z wytrzymalego, półprzeźroczystego Polipropylenu czynią go odpornym na uderzenia i upuszczenia. “Kids” jest wyposażony w opatentowany system zamknięcia AUTOSEAL®, który zamyka się automatycznie pomiędzy kolejnymi łykami, gwarantujac 100% ochrony przed przeciekaniem i 100% ochrony przed rozlaniem płynu. Podwójne ścianki wykonane z polypropylenu (bez użycia Polibutadien PBA) mają świetne właściwości izotermiczne, jednocześnie zapobiegają skraplaniu się pary wodnej na kubku przy dużych różnicach temperatur. Dzięki temu “Kids” utrzymuje temperaturę zimnego napoju nawet do 4 godziny! Zmieści się do każdej damskiej torebki, nie ważne czy zabierasz go dla siebie czy dla swojego dziecka. Może służyć jako kubek „niekapek” dla nieco starszych dzieci (od 3 lat), które będą miały dość siły by nacisnąć duży kolorowy przycisk. Gumowany spód uniemożliwia ślizganie po powierzchni, natomiast jego średnica pasuje do większości uchwytów samochodowych.